Labradorským retrieverům se věnujeme již více než 15 let. Prvního labradora jsme si pořídili v roce 1995, byla jím černá fenka INNATE BRI-COL (BRUKY). Hlavně ona se svou vynikající povahou a neúnavnou pracovitostí se zasloužila o to, že dnes si již vedle sebe nedokáži představit jiné plemeno. Lepší totiž není!!!

Labradory bereme především jako vynikající pracovní psi a příjemné společníky pro které je největší odměnou spolupráce s Vámi a možnost dělat Vám radost. Není totiž nic krásnějšího než pohled na pracujícího labradora. S našimi fenami skládáme většinu zkoušek lovecké upotřebitelnosti, které následně využijí ve své lovecké praxi, základem jsou „lesní zkoušky“ (LZ) a „podzimní zkoušky“ (PZ).

Naším cílem je odchovávat štěňata dobrého zdraví, typické dobrosrdečné povahy a vynikajících pracovních vloh. Tomuto cíly odpovídá i výběr krycích psů k našim fenkám, kdy jediným měřítkem není pouze jejich bohatá výstavní kariéra, ale jsou jím především vynikající pracovní vlohy.

Vždy budeme pouze malou chovatelskou stanicí pouze s takovým počtem psů, kterým dokážeme poskytnout plnohodnotné pracovní vytížení a prožít tak s námi plnohodnotně svůj krásný labradoří život.
 

V naší chovatelské stanici jsme již odchovali 7 početných vrhů krásných štěňat, pro všechna se našli nové spokojené domovi a věříme, že dělají svým páníčkům jen radost. Velice nás těší, že každé 3-4 štěňátko z naší chovatelské stanice najde uplatnění v myslivecké praxi.